Łączna liczba wyświetleń

sobota, 17 sierpnia 2013

Dla nowożeńców

Witajcie!
Dzisiaj coś lekkiego i zwiewnego z wykożystaniem nietypowego materiału. Kartka składa się z trzech warstw. Pod każdym kawałkiem papieru znajduję się, pokolorowana żółtym tuszem i niebieską mgiełką, nawilżana chusteczka dla niemowląt. Poszarpałam ją i potarmosiłam troszkę żeby dostosowała się do wyglądu papieru. Kwiatki zrobiłam z wykrojników i dziurkaczy, listki pokryłam tuszem. Napis zrobiłam sama, na wcześniej przygotowanym papierze, który pokolorowałam akwarelą narysowałam małe kwiatki i przeszycia białym tuszem. Rameczka dookoła napisu również wycięta z tego samego kawałka papieru. Kartka została zrobiona zgodnie z wytycznymi działu kartki na Portalu Scrapujące Polki.
Dzięki za odwiedziny i za Wasze słowa, które tu zostawiacie. Staram się na bieżąco odwiedzać Wasze blogi gdzie podziwiam tyle pięknych i inspirujących prac.
Pozdrawiam, Ms.Totti.

7 komentarzy:

  1. Świetny pomysł z wykorzystaniem chusteczek! Bardzo fajnie to wygląda!

    OdpowiedzUsuń
  2. Śliczna kartka :) Chusteczki to świetny pomysł :) Podobają mi się również kwiaty :)

    OdpowiedzUsuń
  3. świetna kartka a na pomysł z chusteczkami bym nie wpadła ;)

    OdpowiedzUsuń
  4. Hmmm... ale mnie zaskoczyły chusteczki... totalnie i całkowicie! I wygląda to świetnie! A w dodatku zaskoczyła mnie kolorystyka kartki, to znaczy zestawienie koloru z tematem i wyszło, ku właśnie mojemu zaskoczeniu, pięknie i oryginalnie. Nie słodzę, bardzo mi się podoba.

    OdpowiedzUsuń
  5. świetna te maleńkie kwiatki wygladaja bardzo ladnie

    OdpowiedzUsuń
  6. No, takiej kartki na ślub, to ja jeszcze nie widziałam!!!!
    Podziwiam :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i komentarz :)