wtorek, 24 lutego 2015

Scrapgangowy lift niekartkowy #8

Dzisiaj pokarzę Wam LO, które wykonałam w ramach inspiracji w Scrapgangu. Zapraszam do wspólnego liftowania, ja świetnie się przy tym bawiłam :)
Do wykonania mojego liftu wykorzystałam grunt akrylowy (po wyschnięciu niestety nie był już biały), farby białej akrylowej, tuszu czarnego, czerwone mgiełki, papierów scrapowych, taśm dekoracyjnych i kilku stempli. Napis "ja" wycięłam, pokolorowałam, przykleiłam do kółka z papieru i wszystko pokryłam glossy accents.
Choć w scrapach nie czuję się zbyt pewnie, to mam wrażenie, że z kolejną próbą jest coraz lepiej.
Dziękuję za wszystkie Wasze komentarze i odwiedziny na blogu, witam nowych obserwatorów :)
Agnieszka.

9 komentarzy:

 1. LO niestety nie jest moją mocną stroną, więc tym bardziej podziwiam je na innych blogach... Twoje jest fantastyczne, kolorystyka, dodatki, kompozycja - wszystko tworzy zgraną całość :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję Ilonko :) Możemy założyć klub podziwiających, bo mam tak samo. Gdybym nie wyzwanie pewnie bym go nie zrobiła ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepiękne kolory i dodatki :) Jeszcze się nie doważyłam na tyle by zrobić LO, tym bardziej podziwiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. rewelacyjne. Ogromnie mi się ono podoba i tak jak Ilona rzadko sięgam po tą formę, tym bardziej podziwiam Twoje zdolne rączki. Cudne detale, można patrzeć i patrzeć:D

  OdpowiedzUsuń
 5. rób LO jak najczęściej, bo świetnie Ci wychodzi :D

  OdpowiedzUsuń
 6. niesamowite LO, bardzo przyciaga wzrok :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ogromnie pogodna praca. Czy to za sprawą Twojego uśmiechu:-), czy całej kompozycji, nie wiem, a najpewniej za sprawą CAŁOŚCI:-), i gdzieś w tym wszystkim jest moc pozytywnej energii. Przynajmniej tak to odbieram:-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Super! Bardzo oryginalny styl :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i komentarz :)