poniedziałek, 6 października 2014

Scrapgangowy lift kartkowy #8 - kartka ScrapMana

Cześć :)
Czy widziałyście już nowe wyzwanie w Scrapgangu? Jeśli nie, to po tytule możecie zgadywać, że liftujemy kartkę ScrapMana :) Wybrałyśmy dla Was piękna, miodową z ciemnymi kontrastami. Jesienne klimaty skłaniają, aby podążyć własnie w tym kierunku. Ale ja, przekornie, wskoczyłam już w świąteczny sezon. Kartka powstała m.in. z papierów kolekcji "Przytulne święta" by Karola Witczak , strasznie głęboko gdzieś zachomikowanych w moim składziku, gwiazdy betlejemskie na szybko sklejone. I jak już zamieściłam zdjęcie na wyznaniowym blogu, to tak na nią popatrzyłam i stwierdziłam, że to nie moja kartka. Dopatrzyłam się też, ze zapomniałam o wstążce i kwiatki wydały mi się takie mdłe. No to wzięłam się do retuszu....

Przed retuszem :

Kartka po retuszu:

Wstążka po prawej pokolorowana tuszem wodnym i distress'em, kwiaty również poddałam podobnemu zabiegowi. Jak to mówią mądrzy ludzie "śpiesz się powoli" i "co masz zrobić jutro, zrób dzisiaj". Ale przecież same wiecie, że nie zawsze tak się da :)
Życzę miłego oglądania. Dziękuję za wszystkie komentarze:*
Agnieszka.
12 komentarzy:

 1. Wspaniała kartka! I niesamowite kwiaty! :)
  Sama muszę się wziąć w garść i znaleźć trochę czasu na wyzwania

  OdpowiedzUsuń
 2. Przepiękne kartki świąteczne , kwiaty cudne

  OdpowiedzUsuń
 3. Obie wersje cudne, ale ta po retuszu nabrała wyrazistości :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne karteczki - podoba mi się kompozycja i dobrane kolorki :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Podobają mi się obie wersje i przyznam szczerze, że sama nie wiem, która jest lepsza :D

  OdpowiedzUsuń
 6. dobrze, że pozmieniałaś, bo te różowe kwiatki świetnie ożywiają kartkę :D wersja przed też ładna, ale po to prawdziwa bomba ;D

  OdpowiedzUsuń
 7. przed retuszem było super, a po jest idealnie;) kwiatki w drugiej wersji zdecydowanie lepiej pasują, chociaż białe też są śliczne;) Ale jakbym miała wybierać to padło by na tą po retuszu;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Rzeczywiście po dodatkowych zabiegach kartka nabrała mocniejszego wyrazu. Pierwsza wersja choć piękna niknie w zestawieniu z drugą. Ta właśnie podoba mi się bardziej. :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Rzeczywiście poprawki zmieniły kartkę :) Kompozycja była od początku świetna , ale zmiana koloru kwiatków to był genialny pomysł :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Piękna kartka, kwiatki po retuszu wyglądają ślicznie :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i komentarz :)